Jankowo Dolne 53, 62-214 Jankowo Dolne

Teren wokół nowych hal magazynowych i firmy

Firma Gardenia zajmuje się zagospodarowywaniem terenów przyległych do hal magazynowych i firm. Po zakończeniu budowy pomieszczeń i hal przeznaczonych na magazyny, biurowce lub inne budynki przeznaczone na działalność firmową trzeba także zadbać o otoczenie, które dopełni wizerunku firmy.

Gardenia była odpowiedzialna za realizację przedstawioną na zdjęciach. Naszym zadaniem było kompleksowe zagospodarowanie terenu otaczającego nowo wybudowane hale magazynowe oraz budynki przeznaczone na pomieszczenia biurowe. Zakres prac obejmował nawiezienie ziemi i wyrównanie terenu przy użyciu miniładowarki AVANT, a także sadzenie i odpowiednie zabezpieczenie roślin. Zadbano także o trawnik, w tym wypadku wykorzystano trawnik z siewu. W realizacji wykorzystano drzewa, krzewy i kwiaty, których naturalne piękno podkreśla kamień ozdobny. Rośliny umieszczono w donicach.

Zakres realizacji oraz wykonanych prac można przedstawić następująco:

  1. Wstępne przygotowanie terenu.
  2. Rozplanowanie i podział obszarów prac.
  3. Nawiezienie ziemi i wyrównanie terenu.
  4. Ułożenie obrzeży i agrowłókniny.
  5. Zakładanie trawnika z siewu.
  6. Nasadzenie drzew i ich zabezpieczenie.
  7. Nasadzenie krzewów i bylin.
  8. Dostarczenie i wyściółkowanie terenu kamieniem.
  9. Dostawa i montaż donic.

Sprawne wykonanie tego typu realizacji zazwyczaj wymaga użycia odpowiedniego sprzętu mechanicznego takiego jak: koparko-ładowarki AVANT, miniładowarki AVANT, samochody i przyczepy do transportu potrzebnych materiałów.

Firma Gardenia specjalizuje się w zagospodarowywaniu terenu przy nowo wybudowanych obiektach. Zadbamy także o ładne i funkcjonalne otoczenie starszych budynków. Posiadamy odpowiedni sprzęt i doświadczenie.

Zapraszamy do współpracy.